4 Kroki Do Zdrowia

Kurs 4 kroki

do zdrowia


7 dni 

7 Tajemnic Zdrowia

70 Inspirujących efektów


Video lub 

Audio


Nawet na telefonie

Odkryj Długo Skrywane Tajemnice Zdrowia i Zapanuj Na Zawsze Nad Organizmem!

Przekonaj Się, Że w Zdrowiu Nie Ma Rzeczy Niemożliwych!

Opinie absolwentów szkolenia

4 Kroki Do Zdrowia:

Ania

Dorota

Barbara

Danuta

Natalia

Wiesława

Na kursie otrzymasz: 

1

7 Lekcji, które odsłonią Tobie 7 długo skrywanych tajemnic zdrowia.

Odryjesz, że długie zdrowe życie jest o wiele prostsze, niż Ci się wydawało, a każdy problem ma swoją przyczynę, którą się rozwiązuje, a nie zalecza!

2

Sprawdzoną metodę dr Olgi Butakowej na długie życie bez chorób.

Twórczyni strategii 4 Kroków Do Zdrowia jest lekarzem o 40 latach doświadczenia i wielu specjalizacjach. Po pracy jako ordynator oddziału ratownictwa i jako główny lekarz Moskiewskiego Instytutu Odnowy Zdrowia zauważyła, że istnieje niezrozumienie zintegrowanego modelu budowy i zdrowia człowieka. 


Po zapoznaniu się z medycyną krajów takich jak Japonia, Chiny, Indie, Tybet oraz z ich filozoficznymi koncepcjami zdrowia będąc Akademikiem Międzynarodowej Akademii Informatyzacji przy ONZ opracowała strategię 4 Kroków, która okazała się zadziwiająco skuteczna za pomocą wyłącznie naturalnych środków i naturalnych preparatów.

3

Dziewieć szybkich 1-minutowych testów Twojego organizmu.

Dzięki nim będziesz wiedział tyle o Twoim obecnym stanie organizmu, jakbyś wydał ponad tysiąc złotych na różne badania w laboratorium!

4

Ponad 30 video historii osób, którym 4 Kroki do Zdrowia poprawiły życie.

Prawdziwe historie od prawdziwych ludzi z dokładnymi instrukcjami postępowania!

Od osób, które pozbyły się:

 • nadciśnienia, czy niedociśnienia tętniczego,
 • nadwagi, czy niedowagi,
 • nadczynności, czy niedoczynności tarczycy i Hashimoto,
 • astmy,
 • alergii na trawę, sierść, czy różnych pokarmowych,
 • dowolnych uczuleń,
 • atopowego zapalenia skóry i innych problemów skórnych,
 • bezpłodności i problemów z doniesieniem ciąży,
 • guzów piersi, czy guzków na tarczyczy i innych organach,
 • chronicznych zapaleń jelit, choroby Krona,
 • zespołu policystycznych jajników,
 • boreliozy,
 • problemów ze wzrokiem: krótkowzroczność, dalekowzroczność, utrata wzroku,
 • wszelkich innych małych, dużych problemów ze zdrowiem takich, jak: bóle kręgosłupa, głowy, migreny, miażdżyca, żylaki, anemia, rwa kulszowa, zły sen, ciągłe zmęczenie, zaspanie, skoki ciśnienia, chrapanie, brzydkie włosy, kamienie w nerkach, "chrupanie" w stawach, bóle stawów, refluks, problemy ze wzwodem i wielu innych...
5

Bezkonkurencyjny sposób na poprawę wyników w dowolnych sportach:

 • lepsze tempo w bieganiu, pływaniu, dowolnym sporcie szybkościowym,
 • lepszą wydolność w treningach aerobowych i beztlenowych,
 • poprawioną regenerację i zmniejszone obciążenie na maratonach i triatlonach i innych sportach wytrzymałościowych,
 • błyskawiczną regeneracja po dowolnym rodzaju wysiłku.
6

Wersję Video lub Audio.

Tak, by było Ci wygodnie przerabiać materiał.

7

Poznasz inspirujące środowisko

Tak to już jest z nami ludźmi - wiele rzeczy wydaje się niemożliwych, dopóki nie poznamy osób podobnych do nas, które nam pokażą swoimi działaniami, że jednak jest inaczej! 

8

Będziesz mógł dołączyć do Akademii Anti Aging, by dalej odkrywać kolejne tajemnice zdrowia

Jeśli te 7 lekcji Ci się spodoba, to kolejne 40 znajdziesz w Akademii w formie kolejnych kursów pokrywających wszystkie niezbędne zagadnienia do tego, by żyć długim i spełnionym zdrowym życiem.

Zawartość Kursu 4 Kroki Do Zdrowia

Czego się dowiesz w trakcie?

1

Jesteś w 70% wodą. W końcu to wykorzystaj!

Wiele osób już wie, że nawodnienie organizmu to jedna z absolutnych podstaw zdrowia. Ale nadal nie wie jak pić, jaką wodę, kiedy, by osiągnąć 100% efektów, a nie jak wszyscy - zaledwie 10%! Po kursie będziesz jednym z tych nielicznych, którzy wiedzą. 

2

Dlaczego oczyszczanie to krok drugi?

Mówi się, że jesteś tym co jesz. Ale to nie do końca prawda - ponieważ jesteś tym, co wchłaniasz! Więc gdy już jesteś dobrze nawodniony, to trzeba zadbać o to, by wchłaniało się 100% pokarmu, a nie mniej! A po wchłonięciu, by to dobro dotarło do komórek!

3

Dlaczego żywienie to krok 3, a nie pierwszy?

Najczęstszy błąd w drodze do zdrowia, to zacząć się super odżywiać i brać suplementy, gdy nie jesteś nawodniony, masz pasożyty i brudne jelita i wątrobę. Nie wchłonęło się, nie rozpuściło się i do komórek też nie dotarło... A potem zdziwienie, że efekty takie mizerne...

4

Jak utrzymać przewlekłe zdrowie?

Mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Nic bardziej mylnego! Zdrowe ciało jest OBJAWEM zdrowych emocji, zdrowego umysłu i zdrowego ducha! I o tym, jak uzyskać zdrowe ciało i jak utrzymać permanentnie ten stan, też dowiesz się w kursie 4 kroków do zdrowia.

Twórczyni Strategii 4 Kroków Do Zdrowia

dr Olga Butakowa

Lekarz o 40 latach doświadczenia i wielu specjalizacjach, m.in. internista, toksykologia, limfologia kliniczna, kardiologia, dietetyka, nutrycjologia, ziołolecznoctwo, akupunktura, głodówka lecznicza, rehabilitacja, refleksologia i inne.


Współpracowała m.in. z Christopherem Hillsem ("ojcem spiruliny"), dr Clintonem Howardem ("dr Aloe"), Patrickiem Flannaganem (jednym z odkrywców "żywej wody"), dr Albertem Zehrem (odkrywcą znaczenia czystych jelit), Robertem Thiedemannem (twórcą "pitnego wodoru" - największego odkrycia w świecie medycyny anti-aging) i wieloma innymi światowej klasy specjalistami.

O autorze kursu

Łukasz Gwardecki

"Zaczęło się od mojej babci. Było źle, babcia od 2 lat nie wychodziła z domu, bo ciągle mdlała. Pierwszy etap z 4 kroków wystarczył, by po trzech miesiącach odłożyć większość leków i by znowu zaczęły się codzienne spacery!
Ja w 3 miesiące schudłem 12 kg, po czym przeszedłem resztę procesu i zrobiłem coś dla mnie niemożliwego - w 1,5 miesiąca przygotowałem się do maratonu - 42 km i go przeżyłem :) Po tym moje życie już nigdy nie było takie samo i teraz dzielę się tym z innymi, bo wiem jak cudownie jest móc skutecznie pomóc ludziom, których kochasz!"

Zapisy Zamknięte

By jako pierwszy zostać powiadomiony o otwarciu, to podaj email.

DO POPRAWY!!!!!!

Kurs 4 Kroki

Do Zdrowia


Video

lub 

Audio

>
Success message!
Warning message!
Error message!